H-FREE 500

H-FREE 500

Odkryj bezprzewodowy odkurzacz pasujący do Twojego stylu życia: niewielkie rozmiary o wysokości 69 cm i wysoka wydajność dla Twojego domu.

H-Free 700

H-Free 700

Dzięki odkurzaczowi H-FREE 700 możesz wysprzątać cały dom w bardzo praktyczny sposób i bezprzewodowo, dzięki strumieniowi powietrza o dużej prędkości.

AXI, WASH THE WAY YOU LIVE

Firma Hoover z dumą prezentuje linię AXI – nowoczesną pralkę i pralko suszarkę z prawdziwie adaptacyjnymi funkcjami.

AXI

AXI, DRY THE WAY YOU LIVE

Firma Hoover z dumą prezentuje urządzenie AXI – suszarkę bębnową najnowszej generacji, która dba o każde pranie zgodnie z Twoimi potrzebami.

H-Free

H-Free

Uwolnij się od przewodów dzięki ultralekkiemu i wyjątkowo wydajnemu odkurzaczowi H-FREE firmy Hoover.

Rhapsody

Rhapsody

Wydajność na najwyższym poziomie, innowacje technologiczne i elegancki design. Bezprzewodowy odkurzacz Rhapsody jest wyposażony w wyjątkową technologię HSpin-Core Technology, nowy opatentowany system Hoover, który zapewnia bardzo łatwe czyszczenie pojemnika na kurz, dzięki czemu unikniesz kontaktu z pyłem.

Dowiedz się więcej
Odkurzaczen automatyczne

Robo.com3

Nowa generacja odkurzaczy automatycznych Hoover z wyjątkowym rozwiązaniem AAI™ Navigation oraz czujnikiem kurzu Dust Sensor i nowym systemem sterowania wykorzystującym Wi-Fi. 

Dowiedz się więcej
Ultra Vortex

Ultra Vortex

Utrzymuj otoczenie w zdrowym i w dobrym stanie dla Twojej rodziny, usuwając alergeny, kurz i roztocza kurzu domowego z Twoich materacy oraz z całej tapicerki domowej.

Dowiedz się więcej
Promo

Gwarancja satysfakcji

Kup odkurzacz Hoover i testuj go przez 30 dni! Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań – dokonaj jego zwrotu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Newsletter

HOOVER BLOG

THE WAY YOU LIVE