AXI, WASH THE WAY YOU LIVE

Firma Hoover z dumą prezentuje linię AXI – nowoczesną pralkę i pralko suszarkę z prawdziwie adaptacyjnymi funkcjami.

Dowiedz się więcej

AXI, DRY THE WAY YOU LIVE

Firma Hoover z dumą prezentuje urządzenie AXI – suszarkę bębnową najnowszej generacji, która dba o każde pranie zgodnie z Twoimi potrzebami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

H-Free

Uwolnij się od przewodów dzięki ultralekkiemu i wyjątkowo wydajnemu odkurzaczowi H-FREE firmy Hoover.

Dowiedz się więcej
Rhapsody

Rhapsody

Rhapsody to nowy, wielofunkcyjny, ergonomiczny i zaawansowany technologicznie bezprzewodowy odkurzacz pionowy firmy Hoover.

Dowiedz się więcej

Synthesis

Synthesis to najbardziej innowacyjny bezworkowy multicyklonowy odkurzacz cylindryczny w ofercie Hoover. Urządzenie jest połączeniem innowacji, technologii i elegancji.

Dowiedz się więcej
Dynamic Extreme

Dynamic Extreme

Oczekuj od swojej pralki tylko tego, co najlepsze — wyjątkowo cichej pracy, nowoczesnego wzornictwa i oszczędności w połączeniu z niesamowitą wydajnością i niezawodnością. 

Dowiedz się więcej
Rhapsody

Rhapsody

Wydajność na najwyższym poziomie, innowacje technologiczne i elegancki design. Bezprzewodowy odkurzacz Rhapsody jest wyposażony w wyjątkową technologię HSpin-Core Technology, nowy opatentowany system Hoover, który zapewnia bardzo łatwe czyszczenie pojemnika na kurz, dzięki czemu unikniesz kontaktu z pyłem.

Dowiedz się więcej
Odkurzaczen automatyczne

Robo.com3

Nowa generacja odkurzaczy automatycznych Hoover z wyjątkowym rozwiązaniem AAI™ Navigation oraz czujnikiem kurzu Dust Sensor i nowym systemem sterowania wykorzystującym Wi-Fi. 

Dowiedz się więcej
Ultra Vortex

Ultra Vortex

Utrzymuj otoczenie w zdrowym i w dobrym stanie dla Twojej rodziny, usuwając alergeny, kurz i roztocza kurzu domowego z Twoich materacy oraz z całej tapicerki domowej.

Dowiedz się więcej
Promo

Gwarancja satysfakcji

Kup odkurzacz Hoover i testuj go przez 30 dni! Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań – dokonaj jego zwrotu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Newsletter