Zdalne połączenie Hoover

Zdalne połączenie Hoover

Zdalne połączenie z marką Hoover polega na dostarczaniu użytkownikowi praktycznych rozwiązań, które poprawiają codzienne korzystanie z urządzeń. Kompletny zestaw unikalnych funkcji zdalnego połączenia, które idealnie pasują do Ciebie i Twojego stylu życia. Odkryj wszystkie zalety.

Połączenie z nami to nie tylko bycie na bieżąco. Oznacza to proponowanie prawdziwych rozwiązań, które poprawią Twoje codzienne doświadczenia z urządzeniami Hoover. Został zaprojektowany z myślą o unowocześnianiu i poprawianiu ludzkiego życia, zdrowia i dobrego samopoczucia jako podstawowych wartości marki. Odkryj kompletny zestaw unikalnych funkcji, które idealnie pasują do Ciebie i Twojego stylu życia, a także uzyskaj skuteczne i niezawodne rozwiązania zapewniające lepszą jakość życia.

Zdalne połączenie Hoover
.
 

WYDAJNOŚĆ

Dzięki zdalnemu połączeniu możesz monitorować stan, wydajność i zużycie swoich urządzeń i dowiedzieć się, jak zoptymalizować ich działanie, dbając jednocześnie o swoje ubrania, jedzenie i dom. Nawet kiedy jesteś poza domem.

 

DOBRE SAMOPOCZUCIE

Dzięki aplikacji możesz odkryć świat dodatkowych funkcji i zawartości, aby w najlepszy, najwygodniejszy i najbardziej intuicyjny sposób korzystać z urządzeń firmy Hoover, tworząc lepsze życie i otoczenie. Odkryj higieniczne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo w domu, skorzystaj z dodatkowych programów do odkażania prania, wybierz spośród szerokiej listy zdrowych przepisów i uzyskaj wskazówki, jak dbać o przechowywaną żywność.

 

ZAUFANIE

Zwiększ trwałość swoich urządzeń Hoover dzięki wskazówkom konserwacyjnym i okresowym powiadomieniom przez Wi-Fi. Hoover ma ponad 100-letnie doświadczenie i nadal kontynuuje badania nad najnowszymi technologiami, by tworzyć wydajne i niezawodne produkty połączone z siecią, pomagające ludziom dbać o dom i dobre samopoczucie ich rodzin.

CZYSZCZENIE

 

MONITORING STANU POWIETRZA

Chciałbym zawsze mieć pod kontrolą jakość powietrza w domu, jak mogę to zrobić?Aplikacja hOn umożliwia gromadzenie wewnętrznych i zewnętrznych danych dotyczących powietrza. Za jej pośrednictwem możesz także spersonalizować harmonogram pracy urządzenia i sprawdzać stan filtra. Po prostu połącz H-PURIFIER z aplikacją i uzyskaj dostęp do świata funkcji Hoover. Zachowaj zdrowe powietrze w domu, dla Ciebie i Twojej rodziny.

Dowiedz się więcej
 

DOSTOSOWANE ROZWIĄZANIA DLA ALERGIKÓW

Cierpię na alergię na drzewo oliwne. Czy istnieje rozwiązanie, które pozwoli ją monitorować lub zneutralizować?Aplikacja hOn, używana razem z H-PURIFIER, zadba o problemy zdrowotne osób wrażliwych. Pomaga redukować unoszące się w powietrzu mikrocząsteczki, zanieczyszczenia i alergeny, w szczególności pyłki, które mogą być dezaktywowane. Aplikacja hOn monitoruje obecność pyłków na zewnątrz i informuje o ich obecności tak, by móc je minimalizować, a tym samym zapobiec objawom alergicznym.

Dowiedz się więcej

PRANIE

 

Porady i statystyki

"Czy optymalizuję zużycie i wydajność mojego urządzenia?" Aplikacja jest zawsze dostępna, by uczynić Twoje doświadczenia związane z praniem lepszymi. Uzyskaj dane, by poprawić swoje nawyki prania i zużycie energii. A jeśli masz problem, postępuj zgodnie z naszymi instrukcjami znajdującymi się w aplikacji, aby jak najszybciej go rozwiązać.

 

Zaprogramowana konserwacja

"Mam wrażenie, że moja pralka nie pierze już tak dobrze jak kiedyś. Co mogę zrobić?" Dzięki dodatkowym funkcjom aplikacji możesz zaprogramować aktualizację konserwacji i ustawić powiadomienia dotyczące odkamieniania i czyszczenia filtra, aby zoptymalizować wydajność urządzenia i zachować jego niezawodność.

Skanuj, by pielęgnować

"Chciałbym pozbyć się irytujących metek z prania, nie tracąc przy tym instrukcji dotyczących prania." Dzięki funkcji Scan to Care możesz zapomnieć o metkach do prania! Po prostu zrób im zdjęcie i stwórz swoją wirtualną garderobę. Nowa aplikacja hOn zbierze i zapisze wszystkie instrukcje dotyczące prania, sugerując najlepszy program do ich pielęgnacji.

 
 
 
 

GOTOWANIE

 

Asystent głosowy

"Chciałbym używać inteligentnych głośników również do zarządzania moimi urządzeniami, czy jest to możliwe?" Dzięki asystentowi głosowemu możesz komunikować się bezpośrednio ze swoim piekarnikiem przez Google Home lub Amazon Alexa i uzyskać dodatkowe wsparcie przy jego włączaniu, sprawdzaniu jego stanu, otrzymywaniu sugestii dotyczących trybów pieczenia, temperatury, czyszczenia i wiele więcej.

 

Dedykowane zdrowe przepisy

"Szukam czegoś innego, ale zdrowego do ugotowania dla gości, co mogę zrobić?" Otrzymuj sugestie i ekskluzywnie wyjątkowe zdrowe przepisy za pośrednictwem aplikacji, stworzone przez doświadczonych szefów kuchni specjalnie dla Twojego piekarnika, z możliwością przeprowadzenia przez każdy etap pieczenia. Efekt “wow” gwarantowany

CHŁODZENIE

 

Lista zapasów

"Zawsze jestem w biegu i nie udaje mi się kontrolować terminów przydatności do spożycia. Jakieś rozwiązanie?" Stwórz własny inwentarz lodówki: użyj aplikacji, aby połączyć lodówkę z kalendarzem i listą zakupów i miej zawsze pełną kontrolę nad przechowywaną żywnością, unikając jej marnowania przez przekroczenie terminów przydatności do spożycia.

 

Doradca do mrożonych napojów

"Muszę szybko schłodzić wino na niezapowiedzianą kolację. Jak sobie z tym poradzić?" Możesz szybko i bez wysiłku schłodzić swój napój za pomocą aplikacji, dzięki funkcji Iced Drink Coach, która ustawia odpowiednie chłodzenie w zależności od rozmiaru butelki i jej temperatury.

WSPÓŁPRACA

 

"Czy moje wino pasuje do mięsa, czy do ryb?" Zeskanuj butelkę swojego wina, by dowiedzieć się wszystkiego na jego temat. Możesz też kupić swoje ulubione wina.