WSKAZÓWKI, DZIĘKI KTÓRYM SPRAWNIEJ ZROBISZ PRANIE

Czy jesteś osobą odpowiedzialną za pranie w Twoim domu? W takim razie z pewnością dobrze znasz swoją pralkę, niemniej nasze wskazówki pomogą Ci zadbać o świeżość, czystość i wyjątkową miękkość wypranej odzieży.

 

1. Kiedy używać proszków enzymatycznych

Enzymatyczne proszki do prania znacznie skuteczniej usuwają plamy i sprawiają, że białe tkaniny pozostają białe. Dzieje się tak dlatego, że zawierają one enzymy, które pomagają usuwać plamy z odzieży. Amylazy rozkładają i usuwają plamy ze skrobi, zaś proteinazy usuwają zanieczyszczenia białkowe np. z jaj czy krwi.

 

2. Rozjaśniaj białe tkaniny naturalnymi produktami

Założenie nowej, śnieżnobiałej koszuli jest wspaniałym uczuciem, jednak ta przyjemność nie trwa długo, gdyż biel z czasem zaczyna tracić swój blask. Nie musisz jednak wydawać pieniędzy na nowe ubrania — użyj naturalnych produktów takich jak sok z cytryny czy ocet z białego wina, żeby ekologicznie rozjaśnić białe tkaniny. Dodaj do prania pół szklanki, a Twoje białe tkaniny odzyskają blask.

 

 

3. Kiedy używać płynu do płukania tkanin

Jeśli Twoja odzież staje się sztywna i drapiąca, płyn do płukania szybko przywróci jej cudowną miękkość. Każdy z nas uwielbia uczucie, jakie daje przykrycie się świeżo upraną pościelą lub założenie mięciutkiego t-shirtu czy pary skarpet.

Nasze pralki, pralkosuszarki i suszarki zostały zaprojektowane z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, które ułatwią Twoje codzienne życie. Bazując na naszym rozległym doświadczeniu, stworzyliśmy szereg zupełnie nowych, innowacyjnych i użytecznych funkcji takich jak One Touch, All-in-one, Aquavision czy Wizard, które spełnią Twoje praktyczne potrzeby.