Hoover przedstawia Synthesis

Synthesis to najbardziej innowacyjny bezworkowy multicyklonowy odkurzacz cylindryczny w ofercie Hoover. Urządzenie jest połączeniem innowacji, technologii i elegancji.

Nowa technologia PACT (Power Active Compaction Technology) opatentowana przez Hoover zapewnia niezmiennie wysoki poziom wydajności.

Dzięki niskiemu zużyciu energii, małej częstotliwości konserwacji oraz niezrównanej pojemności urządzenia te są niepowtarzalne.

10 litrów kurzu ubite do objętości zaledwie 1 litra

Innowacje i technologia

Seria Synthesis wykorzystuje opatentowane technologie Hoover, które ułatwią Twoje życie, gwarantując idealną czystość oraz dużą oszczędność energii.

 

Do 10 litrów kurzu na 1 litr objętości*

PACTPACTUna to innowacyjna technologia kompresowania kurzu zbieranego podczas czyszczenia. Napędzany centralny wirnik nieustannie się obraca, kompresując kurz wewnątrz stopniowo powiększającego się zbiornika.

*Testy kompresowania przeprowadzone w laboratoriach Hoover z wykorzystaniem kurzu zebranego w prawdziwych warunkach domowych. Stopień kompresji mierzony przy wykorzystaniu kurzu zebranego za pomocą modelu Hoover XP71. Rezultaty mogą się różnić w zależności od materiału i otoczenia.

 

Wysokowydajna technologia multicyklonowa

Tecnologia AirvolutionTechnologia Airvolution
Multicyklonowa technologia Airvolution zapewnia wysoką wydajność separacji kurzu. Duża siła odśrodkowa oddzielająca nawet najdrobniejsze cząstki kurzu zapobiega zapychaniu filtrów i gwarantuje niezmiennie wysoką wydajność. Oznacza to rzadszą konserwację filtra i szybsze czyszczenie!

 

 

POWIĘKSZAJĄCY SIĘ ZBIORNIK              

Synthesis wykorzystuje wyjątkowy zbiornik na kurz, który rozszerza się, by pomieścić nawet 10 litrów kurzu*.

*Testy kompresji przeprowadzone w laboratoriach Hoover z wykorzystaniem kurzu zebranego w prawdziwych warunkach domowych. Stopień kompresji mierzony przy wykorzystaniu kurzu zebranego za pomocą modelu Hoover XP71. Rezultaty mogą się różnić w zależności od materiału i otoczenia.

Najwyższa wydajność

Innowacyjne technologie PACT i Airvolution, w połączeniu z wysokowydajnym silnikiem i specjalnymi szczotkami zaprojektowanymi przez Hoover, pozwalają urządzeniom z serii Synthesis osiągać najwyższy poziom wydajności.

Doskonała efektywność energetyczna

Doskonała efektywność energetyczna

Klasa energetyczna A zapewnia niesamowitą wydajność czyszczenia przy niskim zużyciu energii.

Wysoka wydajność na podłogach twardych

Wysoka wydajność na podłogach twardych               

Niezrównana skuteczność czyszczenia podłóg twardych — wydajność na poziomie 111%.

Najwyższy poziom efektywności filtra

Odprowadzane powietrze jest zawsze czyste dzięki zastosowaniu filtra HEPA zapewniającego wydajność filtracji na poziomie sięgającym 99,98%.

Wyjątkowo cicha praca

Wyjątkowo cicha praca                  

Synthesis to jedne z najcichszych odkurzaczy cylindrycznych w swojej kategorii — poziom emitowanego przez nie hałasu wynosi zaledwie 75 dBA.

Maksymalna higieniczność

Urządzenia Synthesis są idealne dla alergików, którzy nie mogą mieć styczności z kurzem.

Stop rozprzestrzenianiu bakterii

Komora na kurz pokryta jest jonami srebra co zapobieganie rozwojowi drobnoustrojów. Oznacza to, że odkurzacze Synthesis są idealne dla alergików i dla posiadaczy zwierząt domowych.

Brak kontaktu z kurzem

Zbiornik na kurz odkurzacza Synthesis jest bardzo pojemny, łatwy w demontażu i opróżnianiu, a przy tym chroni przed jakimkolwiek kontaktem z kurzem. Z kolei nadający się do mycia filtr HEPA zatrzymuje nawet najdrobniejsze cząstki kurzu.

Unikalne wzornictwo

Seria Synthesis powstała z myślą o najwyższej wydajności w eleganckim stylu — urządzenia są wydajne i solidne, a zarazem unikalne i wyrafinowane.

Praktyczny wyświetlacz LED umożliwia nieustanne kontrolowanie stanu urządzenia Synthesis. Dzięki specjalnym wskaźnikom będziesz zawsze prawidłowo korzystać z produktu Synthesis.

 

Akcesoria

Dzięki inteligentnemu uchwytowi ze zintegrowaną szczotką oraz dołączonym akcesoriom usuniesz kurz z najdelikatniejszych powierzchni.

Parquet Extra

Szczotka Parquet Extra z miękkim włosiem i pokrytymi filcem kółkami zapewnia skuteczne i prawidłowe czyszczenie wszystkich powierzchni — nawet tych najdelikatniejszych (takich jak parkiety).

Mini turbobrush

Mini turbobrush

Specjalna szczotka Mini Turbobrush do czyszczenia tapicerki jest pokryta jonami srebra, dzięki czemu zapobiega rozprzestrzenianiu się bakterii.

Akcesoria w zasięgu ręki

Praktyczne akcesoria odkurzacza Synthesis mogą być przechowywane na rurze, dzięki czemu są zawsze pod ręką.