Stan zagrożenia epidemicznego

Szanowni Państwo, w związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 w znacznym stopniu utrudniającą pracę techników w terenie informujemy, że czas napraw naszych urządzeń może ulec wydłużeniu. Prosimy o zrozumienie.

Dokładamy starań aby zminimalizować niedogodności oraz aby konieczne wizyty odbywały się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa gdyż najważniejsze jest zdrowie Państwa oraz techników.

SERWIS TECHNICZNY

Serwis techniczny Hoover obejmuje sieć 85 autoryzowanych punktów serwisowych rozproszonych na obszarze całego kraju, które gwarantują najwyższą jakość interwencji i wysokie kwalifikacje personelu.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub w celu uzyskania pomocy skontaktuj się z Centrum Obsługi Klienta Hoover oferującym wsparcie w ramach napraw i konserwacji urządzeń.

Żeby uzyskać wsparcie serwisowe, zadzwoń pod poniższy numer z dowolnego miejsca na terenie Polski:

+48 22 439 05 95

Opłaty za połączenia z telefonów komórkowych zależą od operatora.

Zanim zadzwonisz upewnij się, że posiadasz 16-cyfrowy numer seryjny, który można znaleźć na produkcie oraz datę zakupu.

Gdzie można znaleźć numer seryjny

Potrzebujesz wsparcia technicznego lub konserwacji urządzeń Hoover? Skontaktuj się z naszym serwisem technicznym online, żeby otrzymać niezbędną pomoc.

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
Wezwanie+48 22 439 05 95

INSTRUKCJE OBSŁUGI

Instrukcję obsługi dla swojego urządzenia możesz szybko i łatwo pobrać w formacie pdf bezpośrednio ze strony internetowej — po prostu wybierz serię produktów, nazwę lub kod urządzenia.

Szukaj

Zarejestruj produkt

Witamy w świecie produktów Hoover. Dziękujemy za wybranie jednego z naszych urządzeń. Rejestrując swój produkt online, zyskujesz następujące korzyści:

  • Jeśli będziesz potrzebować wsparcia, sprawniej uzyskamy dostęp do Twoich danych oraz informacji o Twoim produkcie.
  • Będziesz otrzymywać aktualizacje techniczne oraz porady dotyczące produktu.
  • Będziesz mieć dostęp do ofert i dodatkowych usług przygotowanych dla Twojego produktu Hoover.
ZAREJESTRUJ SWÓJ PRODUKT

PUNKTY SERWISOWE

Znajdź punkt serwisu technicznego obsługujące Twój obszar. Korzystaj z pomocy wyspecjalizowanych inżynierów zaznajomionych z najnowszymi technologiami i produktami.

WYSZUKAJ PUNKT SERWISOWY