Rhapsody

 

Rhapsody to nowy, wielofunkcyjny, ergonomiczny i zaawansowany technologicznie bezprzewodowy odkurzacz pionowy firmy Hoover.

Jest lekki i zwrotny, a jednocześnie posiada dużą moc. Korzysta ze specjalnej technologii HSpin-Core, nowego systemu separacji pyłu, który zapewnia wyjątkową łatwość czyszczenia pojemnika unikając kontaktu z kurzem.

Innowacja technologiczna Rhapsody doskonale współgra z łatwością użycia: jego konstrukcja jest elegancka i bardzo funkcjonalna, a wszystkie detale starannie zaprojektowane, by zwiększyć komfort konsumentów i zamienić domowy obowiązek w ekscytujące doświadczenie.

 

WIELOFUNKCYJNY 

Dzięki wielu wymiennym i poręcznym akcesoriom to prawdziwy sojusznik będący w stanie spełnić każdą potrzebę: pozwoli Ci dokładnie wyczyścić wszystkie podłogi i powierzchnie, dotrzeć do wysokich szafek i sufitów, a nawet do najciaśniejszych przestrzeni, zarówno we wewnętrzu Twojego domu, jak i samochodu.

 

TECHNOLOGIA HSPIN-CORE

W tej technologii system separacji obraca się dzięki dedykowanemu napędowi silnikowemu, wytwarzając dodatkowy strumień powietrza, który intensywnie wpycha kurz, okruchy i włosy na dno pojemnika.

Technologia ta przede wszystkim ułatwia opróżnianie pojemnika bez wchodzenia w kontakt z kurzem.

Zapewnia również większy komfort podczas użytkowania i okresowej konserwacji.

 

INTUICYJNE I BEZPOŚREDNIE STEROWANIE

Praktyczny panel sterowania umieszczony jest na górze produktu i umożliwia dostosowanie działania do potrzeb podczas sesji czyszczenia: można nacisnąć przycisk wykładziny dywanowej, aby uaktywnić szczotkę lub włączyć funkcję turbo, aby zwiększyć moc w przypadku trudnego czyszczenia.

Ponadto, pod stałą kontrolą znajduje się poziom naładowania akumulatora, dobrze widoczny na wyświetlaczu z 4 diodami LED.

 

BEZPRZEWODOWE DOŚWIADCZENIE

Ciesz się produktem wyposażonym w bardzo wydajny i lekki akumulator litowy 22V, dzięki czemu zasięg sprzątania nie jest ograniczony długością kabla zasilającego. Czas ładowania akumulatora wynosi 5 godzin i zapewnia ciągłą pracę przez 35 minut, co pozwala na posprzątanie całego domu. Ponadto, akumulator można ładować bezpośrednio na produkcie, lub po wyjęciu naładować poza urządzeniem.

 

DOSKONAŁA MANEWROWALNOŚĆ

Rhapsody może łatwo manewrwować wokół mebli i innych przeszkód w domu dzięki systemowi Easy Driving System. Specjalny system przegubów 180° pozwala dotrzeć nawet do najtrudniejszych zakamarków jednym prostym ruchem ręki.

 

MOCOWANIE ŚCIENNE 

Odkurzacz i akcesoria* łatwo przechowywać za pomocą uchwytu ściennego.

*Dotyczy tylko standardowych akcesoriów i dysz Mini Turbo (jeśli znajdują się w zestawie)

Poznaj asortyment

Wybierz model, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

 

WSZYSTKIE RODZAJE PODŁÓG

RA22AFG 011

Dodatkowa szczotka parkietowa do delikatnych powierzchni.

Dowiedz się więcej
 

ZWIERZĘTA DOMOWE

RA22PTG 011

Idealny dla właścicieli zwierząt domowych, dzięki mini szczotce turbo.

Dowiedz się więcej
 

W TROSCE O ALERGIKÓW

RA22ALG 011

Wiele akcesoriów z powłoką Silver Ion Treatment, zawierającą jony srebra, zaprojektowano specjalnie dla osób cierpiących na alergię.

Dowiedz się więcej
 

DOM I SAMOCHÓD

RA22HCG 011

Pełny zestaw akcesoriów do sprzątania domu ì samochodu.

Dowiedz się więcej

POZNAJ PEŁNĄ GAMĘ ODKURZACZY PIONOWYCH HOOVER

Zapoznaj się z ofertą modeli Rhapsody

Znajdź i kup