HF9 z TWIST™

Nowy odkurzacz HF9 z technologią ANTI-TWIST™

Nigdy więcej splątanych włosów i sierści na szczotce

HF9 z TWIST™

Nowy odkurzacz HF9 z technologią ANTI-TWIST™

Nigdy więcej splątanych włosów i sierści na szczotce

HF9 z TWIST™

Nowy odkurzacz HF9 z technologią ANTI-TWIST™

Nigdy więcej splątanych włosów i sierści na szczotce

HF9 z TWIST™

Nowy odkurzacz HF9 z technologią ANTI-TWIST™

Nigdy więcej splątanych włosów i sierści na szczotce

Przedstawiamy nowy odkurzacz bezprzewodowy HF9 z technologią Anti-Twist™. Dzięki HF9 zapomnisz o wplątanych w wałek szczotki włosach i sierści. Specjalna szczotka aktywnie rozczesuje wplątane włosy i automatycznie przekazuje je do pojemnika, czyniąc sprzątanie lekkim i przyjemnym.

Doskonała wydajność

Doskonała wydajność

Dzięki wyjątkowo wydajnemu silnikowi bezszczotkowemu o mocy 350 W, nowy odkurzacz Hoover zapewnia ciągłą moc bez utraty siły ssania, dzięki czemu bez problemu odkurzysz całe mieszkanie. Niezawodność silnika potwierdza 5-letnia gwarancja.

Siła ssania AW mierzona zgodnie z normą IEC 62885-4:2020, przez niezależne laboratorium, przy standardowym ustawieniu

26 minut na odkurzenie domu o powierzchni do 100m²-ocenione zgodnie z metodologią określoną w klauzuli 6.16.2.4 IEC 62885- 4:2020.

Kup teraz

Wygodne narzędzia

HF9 wyposażony jest w szczotkę 2w1, która sprawdzi się zarówno do twardych powierzchni, jak i dywanów. W zastawie znajdziesz również mini turboszczotkę do sierści, szczotkę z miękkim włosiem do mebli oraz szczelinówkę, dzięki czemu bezpiecznie i skutecznie odkurzysz każdy zakamarek swojego mieszkania.

 

Długi czas pracy

Dwie baterie w zestawie* sprawiają, że sprzątanie może trwać nawet do 60 minut, zaspokajając najbardziej ekstremalne wymagania. Z jednym pakietem baterii możliwy czas pracy to 30 minut. *dotyczy niektórych modeli z tej serii.

Szczotka Anti-Twist

Prosta obsługa

Technologia Anti-Twist™ ogranicza plątanie się włosów i sierści zwierząt wokół wałka szczotki podczas sprzątania, rozczesuje je tak, aby od razu zostały zassane do środka. Przenieś codzienne odkurzanie na wyższy poziom i doświadcz sprzątania tak komfortowego jak nigdy dotąd, dzięki rewolucyjnej szczotce z systemem Anti-Twist™.

Niezawodna konstrukcja

Niezawodna konstrukcja

Odkurzacz HF9 został stworzony z najwyższej jakości materiałów i przeszedł setki testów, aby zapewnić Ci niezawodne działanie przez lata. Dlatego posiada 5-letnią gwarancję na silnik. Wystarczy zarejestrować produkt na stronie gwarancja.hoover.pl/. Szczegóły w regulaminie promocji.

Kup teraz

Poznaj wszystkie funkcje HF9

Konstrukcja Park & Go

Dzięki odpowiednio wyważonej konstrukcji możesz w dowolnym momencie przerwać sprzątanie i bezpiecznie zaparkować odkurzacz w pozycji pionowej. Możliwe jest również zamontowanie odkurzacza na uchwycie naściennym.

 

Idealna widoczność

HF9 posiada końcówkę z oświetleniem LED dzięki czemu efektywnie usuniesz kurz i brud z nawet trudno dostępnych miejsc. Ponadto jest łatwy do przenoszenia, bardzo zwrotny i zaprojektowany tak, aby bez przeszkód sprzątać pod niskimi meblami.

 

Szybkie ładowanie

Wyjmowany akumulator litowo-jonowy może być ładowany bezpośrednio w odkurzaczu lub oddzielnie, tak prosto jak telefon. Ładowanie akumulatora 4000 mAh do 100% trawa zaledwie 3,5 godziny. Poziom naładowania sprawdzisz bezpośrednio na wyświetlaczu.

 

Idealny dla właścicieli zwierząt

Odkurzacz posiada mini turboszczotkę z oświetleniem LED. Właściciele psów i kotów mogą od teraz bezproblemowo usuwać sierść z kanap, łóżek i foteli za pomocą niezwykle skutecznej mini turboszczotki, wyposażonej w mocne oświetlenie LED. Zapomnij o kurzu i sierści.

 

Intuicyjna obsługa

HF9 posiada wyświetlacz LED klasy premium i intuicyjny panel sterowania, abyś miał wszystko, czego potrzebujesz w zasięgu ręki: ustawienia trybu i czas pracy dostępne są w każdej chwil. Możesz łatwo regulować tryb pracy i bez problemu przełączyć się w tryb Turbo.

 

Dedykowana aplikacja

Dzięki aplikacji hOn możesz zarejestrować swój odkurzacz i uzyskać dostęp do dodatkowych treści, takich jak skrócona instrukcja obsługi czy wskazów i porady.

Poznaj produkty

Bezprzewodowe odkurzacze szczotkowe
3 Produktów
Zamknij szczegóły
 • Nazwa produktu / Kod handlowy
 • Napięcie (V)
 • Czas pracy
 • Rodzaj baterii
 • Szczotka z napędem
HF9 z ANTI-TWIST™
HF920P 011
 • HF920P 011
 • 21.6
 • Nie
HF9 z ANTI-TWIST™
HF920H 011
 • HF920H 011
 • 21.6
 • Nie
HF9 z ANTI-TWIST™
HF910P 011
 • HF910P 011
 • 21.6
 • Nie