INTUICYJNY WYŚWIETLACZ

Dotykowy interfejs użytkownika z wyświetlaczem pozwala ustawić idealny tryb pracy oczyszczania, wyregulować jasność podświetlenia, sprawdzić aktualną jakość powietrza w pomieszczeniu oraz połączyć się z Wi-Fi.

 

Tryb Alergii Na Pyłki

Aplikacja hOn monitoruje stężenie pyłków na zewnątrz i na bieżąco przesyła dane do oczyszczacza H-PURIFIER. Jeśli poziom pyłków w pomieszczeniu będzie za wysoki, urządzenie automatycznie uruchomi tryb alergii w celu złagodzenia objawów alergii.

 

Tryb Auto

H-PURIFIER automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora do aktualnego poziomu jakości powietrza w pomieszczeniu. Po 30 minutach idealnej jakości powietrza, urządzenie wchodzi w tryb ECO, ale nie przestaje monitorować stężenia pyłków i zanieczyszczeń.

 

Tryb Nocny

Oddychaj czystym powietrzem zarówno w ciągu dnia, jak i podczas snu. W trybie nocnym H-PURIFIER jest praktycznie niesłyszalny (tylko 21 dB), dzięki czemu nie zakłóca Twojego wypoczynku, ale wciąż skutecznie oczyszcza powietrze.

 

Tryb Maksymalny

Po włączeniu trybu maksymalnej pracy H-PURIFIER zaczyna pracować z pełną mocą. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się na dużej przestrzeni w celu usunięcia dymu papierosowego czy nieprzyjemnych zapachów gotowanych potraw.

ODKRYJ WSZYSTKIE FUNKCJE

 

Sterowanie Oświetleniem

Możesz regulować jasność podświetlenia wyświetlacza, wybierając jedną z trzech dostępnych opcji.

 

Zabezpieczenie Przed Dziećmi

Po aktywowaniu tej funkcji, wszystkie przyciski na panelu sterowania zostaną zablokowane.

 

Nawilżacz Powietrza

Funkcja nawilżacza zapewnia odpowiedni poziom wilgotności powietrza, co jest szczególnie istotne w okresie grzewczym.

 

Aromaterapia

H-PURIFIER 700 został dodatkowo wyposażony w dyfuzor do aromatyzacji powietrza i rozpylania naturalnych probiotyków.