WYGODNE STEROWANIE APLIKACJĄ

Połącz swoje urządzenie z dedykowaną aplikacją mobilną hOn i steruj oczyszczaczem nawet z dala od domu.

 

ZDALNE STEROWANIE I KONTROLA

Skorzystaj z możliwości zdalnego sterowania i wygodnie zmieniaj tryby pracy, planuj programy oraz zarządzaj funkcją dyfuzora i nawilżacza. W aplikacji hOn znajdziesz również przydatne informacje na temat poziomu zużycia filtra, instrukcję obsługi oraz samouczki ze wskazówkami dotyczącymi efektywnego korzystania z urządzenia. 

Czujnik czadu jest zawsze włączony. W przypadku wykrycia tlenku węgla włączy się dźwiękowy alarm, a aplikacja od razu wyśle ostrzeżenie na Twój telefon.

 

STAŁY DOSTĘP DO INFORMACJI

Informacje o jakości powietrza na zewnątrz obejmują dane historyczne i prognozę na najbliższe dni. Możesz na bieżąco monitorować stężenie pyłu i zanieczyszczeń (PM10 i PM2.5) oraz lotnych związków chemicznych (GAZ).

Na podstawie statystyk zanieczyszczeń, aplikacja doradza co zrobić, by poprawić jakość powietrza w domu. 

 

WŁASNY PROFIL ALERGICZNY

Tworząc profil alergiczny użytkownika, możesz wybrać pyłki, na które jesteś uczulony np. pyłki traw, ambrozji i brzozy. Aplikacja hOn monitoruje stężenie wybranych pyłków i na bieżąco przesyła dane do oczyszczacza H-PURIFIER.

Jeśli poziom pyłków w powietrzu wzrośnie, tryb alergii włączy się automatycznie.

 

STĘŻENIE PYŁKÓW

W wielu przypadkach alergia jest problemem sezonowym, który pojawia się wraz z początkiem pylenia kwiatów i drzew. W oparciu o profil alergiczny aplikacja hOn zbiera najistotniejsze dane z punktu widzenia użytkownika.

W ten sposób możesz łatwo sprawdzić dane historyczne oraz kalendarz pylenia.