5w1 HYDRO H-FREE 300 PLUS

Bezprzewodowy odkurzacz mopujący

Odkurzaj i myj podłogę jednocześnie, by oszczędzić czas podczas sprzątania!

Wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia ze wszystkich rodzajów powierzchni: dywanów, podłóg, mebli, kanap i tapicerki. Specjalna szczotka H-Lab 2w1 Hydro umożliwia jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg.Wielofunkcyjny odkurzacz bezprzewodowy, który skutecznie usuwa zanieczyszczenia ze wszystkich rodzajów powierzchni: dywanów, podłóg, mebli, kanap i tapicerki. Specjalna szczotka H-Lab 2w1 Hydro umożliwia jednoczesne odkurzanie i mycie podłóg.

 

NAJWYŻSZA EFEKTYWNOŚĆ

ODKURZANIE I MYCIE PODŁÓG W JEDNYM1

Odkurzacz z funkcją mycia podłóg to nie tylko wygoda, ale i niezwykła oszczędność czasu. Unikalny wałek Hybrid Care zapewnia doskonałe zbieranie kurzu z twardych powierzchni, a wałek Hydro 360º precyzyjne wyczyści podłogi na mokro.

 1« To be used on hard floors only with the 360° integrated Hydro Roller, in accordance with the instruction manual .»

 

FUNKCJA ODKURZANIA

Wałek do pielęgnacji podłóg Hybrid Care został pokryty dwoma rodzajami włosia. Włosie miękkie służy do odkurzania delikatnych powierzchni, twarde – do głębokiego czyszczenia dywanów i wykładzin.

 

SILNIK DIRECT IMPULSE

Silnik Direct Impulse, minimalizujący wibracje i tarcie, osiąga prędkość do 80 000 obr./min i moc 65W. Tak wydajny silnik to gwarancja efektywnego zbierania kurzu i zanieczyszczeń ze wszystkich rodzajów powierzchni.

 

FUNKCJA MYCIA 360°

Wałek Hydro 360° umożliwia precyzyjne czyszczenie podłogi na mokro. Wystarczy napełnić zbiornik wodą z dodatkiem detergentu i umieścić wałek pod kranem, by go namoczyć.

 • Przenośny i łatwy do odczepienia w celu zwilżenia, ponownego napełnienia i mycia.
 • Nieograniczone możliwości napełniania zbiornika na wodę (70 ml).
 • Jednorazowe namoczenie starcza na umycie do 40 m2 powierzchni.
 • Brak konieczności uciążliwego wyciskania i płukania jak w przypadku tradycyjnego mopa.
 • Można prać ręcznie lub w pralce (program delikatny 40°C).
 

Czysty dom w 4 krokach

Dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać możliwości odkurzacza 5w1 HYDRO H-FREE 300 PLUS, by skrócić czas sprzątania.

Krok 1: Użyj trybu ręcznego, by odkurzyć meble, kanapy i szafki.

Krok 2: Użyj odkurzacza pionowego, by odkurzyć dywany.

Krok 3: Napełnij zbiornik wodą z dodatkiem detergentu i zwilż wałek.

«your Hydro Roller»

Krok 4: Odkurzaj i myj podłogi jednocześnie!

WYGODA UŻYTKOWANIA

Hoover 5w1 HYDRO H-FREE 300 PLUS został zaprojektowany z myślą o Twojej wygodzie. Gwarantuje doskonałą skuteczność, sprzątanie bez wysiłku i komfort użytkowania.

 

PRZEDNIE ŚWIATŁA LED

Oświetlenie LED umożliwia wykrycie ukrytego kurzu nie tylko na podłogach, ale także pod łóżkiem, na regałach i w zakamarkach między meblami. Światła włączają się automatycznie podczas czyszczenia każdego rodzaju powierzchni.

 

DODATKOWE AKCESORIA

Automatyczne podświetlenie umieszczone na rączce i dedykowane akcesoria ułatwiają sprzątanie trudno dostępnych miejsc. «It finds hidden dust on the floors, but also on bookshelves and behind sofas.»

« 2 accessories are included: »

 1. Szczotka 2w1 przyda się podczas odkurzania mebli.
 2. Szczelinówka pomoże dotrzeć do ciasnych zakamarków.
 

PARKOWANIE W POZYCJI PIONOWEJ

Potrzebujesz krótkiej przerwy w odkurzaniu? Nie ma problemu! Dzięki odpowiednio wyważonej konstrukcji odkurzacza, możesz zaparkować go w pozycji pionowej i wrócić do sprzątania w dogodnym momencie.

 

ZWINNY I ZWROTNY

Szczotka H-Lab 2in1 Hydro, która umożliwia płynne sterowanie zarówno wokół mebli, jak i pod nimi, zapewnia najwyższy poziom zwrotności odkurzacza.

PrzełączZWINNY I ZWROTNYo 180º jednym ruchem nadgarstka, aby odkurzać wokół przedmiotów i docierać do wąskich przestrzeni.

 

PEŁNA NIEZAWODNOŚĆ

 

3 TRYBY ODKURZANIA

Tryb Auto
Zmaksymalizuj wydajność Hoover 5w1 HYDRO H-FREE 300 PLUS, odkurzając do 40 minut z użyciem akcesoriów bez konieczności ładowania.

Tryb standardowy
Użyj standardowych ustawień, by odkurzać do 25 minut w trybie bezprzewodowym.

Tryb Turbo
W przypadku bardziej wymagającego odkurzania, użyj trybu Turbo, który zapewnia do 12 minut pracy na najwyższych obrotach.

 

WYGODNE ŁADOWANIE

Aby naładować odkurzacz, wystarczy podłączyć do niego wtyczkę lub wyjąć baterię i podłączyć ją do dowolnego gniazdka – tak, jak telefon. Dioda LED umieszczona na baterii poinformuje Cię, gdy będzie znów gotowa do użycia. Pełne naładowanie odkurzacza trwa zaledwie 2,5 godziny.

 

ŁATWA REGULACJA MOCY

Reguluj siłę ssania w zależności od rodzaju odkurzanej powierzchni, wybierając odpowiednie ustawienie za pośrednictwem przycisku na rączce odkurzacza.

Poznaj nasze produkty

Bezprzewodowe odkurzacze szczotkowe
1 Produktu
Zamknij szczegóły
 • Nazwa produktu / Kod handlowy
 • Napięcie (V)
 • czas pracy
 • Typ baterii
 • Szczotka
HF322YHM 011
 • HF322YHM 011
 • 22
 • Up to 40 min
 • Li-Ion
 • Tak