Dynamic Extreme

Dynamic Extreme to pralka oferująca tylko to, co najlepsze — niedościgniona pod względem cichej pracy, nowoczesnego wzornictwa, oszczędności i niezawodności. Nowoczesne linie konstrukcji sprawiają, że to eleganckie urządzenie komponuje się z każdym otoczeniem. Zastosowane materiały i elementy (na przykład wyświetlacz LCD i przyciemniona szyba) odznaczają się najwyższą jakością.

Obejrzyj wideo
Un silenzio perfetto

Idealna cisza

Dzięki rozwiązaniu Perfect Silent Inverter pralka Hoover Dynamic Extreme gwarantuje niezrównane tłumienie hałasu i drgań na każdym etapie prania, jak również największą oszczędność energii.

Rekordowa wydajność

Rekordowa wydajność

  • Klasa energetyczna: A+++, –50%
  • Oszczędzaj 50%
  • Nieskazitelna czystość
  • Zużycie ograniczone do minimum
  • Niedościgniona pod względem niskiego poziomu hałasu

 

 

Bądź w kontakcie ze swoim domem

Bądź w kontakcie ze swoim domem

Dzięki aplikacji Wizard zawsze masz dostęp do swojego urządzenia przez Wi-Fi. Technologia One Fi pozwoli Ci znaleźć rozwiązanie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb i zapewni kontrolę nad urządzeniem przez cały czas.

Delikatna dla tkanin

Delikatna dla tkanin

Pralka Dynamic Extreme pozwala na upranie pełnego bębna tkanin w różnych typach i kolorach, gwarantując doskonałe rezultaty nawet przy szybkich cyklach prania i niskich temperaturach.  

 

Maksymalna precyzja podczas prania

Maksymalna precyzja podczas prania

Zaawansowana funkcja Kilo Mode waży wsad i z laboratoryjną precyzją dostosowuje ilość wody, pobór energii oraz czas prania.

Spokój ducha

Spokój ducha

Acqua Stop to system ochronny, który zapobiega zalaniu, zapewniając Ci całkowity spokój ducha. W razie jakichkolwiek wycieków lub uszkodzeń przewodu doprowadzającego system uchroni Twoje pranie oraz Twój dom.