Trendy kolorystyczne na rok 2020

null

Rok 2020 wreszcie nadszedł wraz z szeregiem wskazówek, jak dostosować swój dom tak, aby odzwierciedlał trendy nowego roku. Trendy kolorystyczne są z pewnością jednymi z najważniejszych, ponieważ są one dobrym wskaźnikiem kierunku, w jakim w ciągu najbliższych 12 miesięcy będzie podążać wzornictwo i moda. Według amerykańskiego giganta w branży malarskiej, firmy Sherwin-Williams, rok 2020 będzie rokiem relaksujących palet, które są silnie inspirowane przez naturę i są w stanie pogodzić dobre samopoczucie ze środowiskiem domowym, przenosząc nas - a przynajmniej nasze zmysły - z dala od szalonego tempa codziennego życia w mieście.

Jeśli chcesz zmienić swój dom, oto kilka palet kolorów do wykorzystania w swoich pokojach.

Mantra

Paleta Mantra wyróżnia się gamą relaksujących kolorów, zrównoważonych pomiędzy ciepłymi i zimnymi odcieniami, dzięki czemu doskonale nadaje się do nauki i pracy.

Haven

Paleta Haven jest prawdopodobnie najbardziej inspirowana światem przyrody, przywołując odcienie morza, piasku i lasu i doskonale uzupełniając część dzienną.

Heart

Organiczne i jedwabiste odcienie palety Heart, inspirowane kolorami korali, goździków i ziemi, oddają naturalne uczucie dobrego samopoczucia i otwartości, czyniąc je idealnymi do sypialni.

Zobacz także

Newsletter