Koce „zrób to sam”

null

Oficjalnie zaczęła się jesień, a za rogiem już czai się zima. I chociaż gwałtowny spadek temperatury sprzyja snuciu nostalgicznych wspomnień o lecie, nadchodząca pora roku również ma swoje dobre strony. Jedną z nich są bez wątpienia wieczory spędzane na sofie pod ciepłym kocem z dobrą książką, filmem i filiżanką gorącej herbaty!

Nic nie pobije perspektywy przytulnego kokonu uwitego z miękkiego ulubionego koca, gdy na zewnątrz zapada zmierzch, a temperatura spada poniżej 0°. A jeśli by taki koc wykonać samodzielnie? Wtedy przyjemność płynąca z używania go w długie jesienne i zimowe wieczory będzie jest większa!

Nie musisz być specjalistą od dziergania czy szydełkowania – do zrobienia własnego koca wystarczy trochę włóczki ohhio! Ohhio to włóczka wykonana w 100% z wełny merynosów o ogromnej średnicy splotu wynoszącej 8 mm, którą można zaplatać bez pomocy drutów. Oznacza to, że ciepły, wygodny i miękki koc, odpowiedni dla alergików, można zrobić dosłownie własnymi rękami. Takie przykrycie z pewnością pokochasz dwa razy szybciej!

Ta niezwykła włóczka jest również łatwa w utrzymaniu – można ją prać i suszyć, wystarczy tylko odpowiedni sprzęt! Innowacyjna suszarka bębnowa AXI od marki Hoover, wyposażona w funkcję rozpoznawania głosu i zdolność samodzielnej nauki zwyczajów użytkownika, zapewnia wyjątkowo prostą i spersonalizowaną obsługę. Możesz zapytać swojego urządzenia o najlepszy sposób suszenia danej tkaniny (w tym wypadku będzie to zrobiony własnoręcznie koc), o to, jak zminimalizować potrzebę prasowania albo jak oszczędzić czas i energię elektryczną... AXI z pewnością udzieli Ci właściwej odpowiedzi! Dzięki swojemu specjalnemu bębnowi, suszarka jest wyjątkowo pojemna i cicha. Co więcej dzięki modułowi Wi-Fi możesz sterować i zarządzać wszystkimi funkcjami AXI za pomocą  aplikacji Hoover Wizard, asystenta Amazon Alexa lub Google.

Zobacz także

Newsletter