Jak walczyć z sierścią w mieszkaniu

null

Każdy właściciel czworonoga dobrze wie, jak ważna i wyjątkowa jest to istota. Warto wiedzieć, że oprócz niesamowitej ilości ciepła i przyjaźni, jakie zwierzęta oferują swoim właścicielom, udowodniono, że psy, koty i inne futrzaki znacząco przyczyniają się do podniesienia jakości życia, zmniejszenia stresu i poprawy samopoczucia. Z drugiej strony jednak milusińscy wymagają wiele zaangażowania i poświęcenia... Szczególnie w sprawach dotyczących sierści w mieszkaniu!

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt, obchodzonego co roku 4 października, Hoover radzi, jak skutecznie pozbyć się sierści, gubionej w domu przez naszych czworonożnych pupili.

Meble

Podobnie jak ludzkie włosy, sierść zwierząt ma silne właściwości elektrostatyczne i uparcie osiada na meblach i innych płaskich przestrzeniach, utrudniając utrzymanie porządku. W celu jej usunięcia z mebli użyj elektrostatycznej ściereczki do kurzu lub odkurzacza z końcówką zaprojektowaną z myślą o trudno dostępnych zakamarkach.

Dywany

Dywany niewątpliwie należą do najpopularniejszych akcesoriów dekoracyjnych, jednak są także miejscem, w którym zazwyczaj gromadzi się sierść naszych zwierząt. Aby oczyścić dywan, nie naruszając przy tym tkaniny, skorzystaj z nowoczesnego odkurzacza wyposażonego w program przeznaczony dla delikatnych powierzchni oraz zestaw końcówek i szczotek.

Podłogi

Od niepamiętnych czasów to właśnie podłoga stanowi miejsce, w którym sierść naszych pupili jest najbardziej widoczna. Jest tylko jeden sposób, aby pozbyć się jej szybko i efektywnie: dobry odkurzacz. Najnowsze modele wyposażone są w szczotki zaprojektowane tak, aby uniknąć zapychania się i filtry zdolne przechwycić najdrobniejsze cząsteczki.

Szukasz odkurzacza, który spełni wszystkie te wymagania? H-FREE 500 firmy Hoover to ultralekki, zwrotny i niesamowicie skuteczny odkurzacz bezprzewodowy, który raz na zawsze zlikwiduje problem gromadzącej się w Twoim domu sierści.

Zobacz także

Newsletter