Jak łatwo wyczyścić ukryte zakamarki w domu

null

Nie da się tego obejść: pomimo wszystkich naszych starań i dobrych intencji, istnieją zakamarki w domu, których nie utrzymujemy w czystości tak, jak byśmy sobie tego życzyli lub nawet je zaniedbujemy, dając pierwszeństwo tak zwanym „głównym pomieszczeniom” (salon, kuchnia, łazienka i sypialnia).

Strefy przejściowe domu (lub obszary, w których zwykle nie przyjmujemy gości) stają się więc rajem dla kurzu i brudu, obniżając poziom higieny w naszym domu i prowadząc do wystąpienia lub pogorszenia alergii. Dlatego ważne jest, aby o nich pamiętać i zapewnić odpowiednie czyszczenie! Oto kilka wskazówek wybranych przez specjalistów Hoovera, jak wyczyścić ukryte zakamarki domu:

Garaż i piwnica

Pracujmy od dołu domu, zaczynając od garażu i piwnicy, czyli obszarów, o których zazwyczaj zapominamy w naszym domu. Najpierw przeorganizuj przestrzeń i wyrzuć wszystko, co zgromadziłeś przez lata, a następnie poświęć czas na dokładne posprzątanie. Okresowe malowanie ścian to również świetny sposób na zapobieganie przyszłym problemom związanym z wilgocią.

Korytarze

Korytarze, dzięki swojej „przejściowej” roli z jednego pokoju do drugiego, często zostają przeoczone. Ponadto, ponieważ zazwyczaj nie mają okien, nie są wentylowane.... co jest kolejnym czynnikiem, który z pewnością nie jest pomocny, jeśli chodzi o kurz i brud! Powinny one być starannie i stale sprzątane i najlepiej, aby nie znajdowały się w nich żadne półki i meble.

Wejście

Wejście powinno być wizytówką każdego domu, ale w codziennym sprzątaniu jest często zapominane, co oznacza, że brud rozprzestrzenia się na wszystkie inne pomieszczenia. Aby uniknąć robienia złego wrażenia na gościach, pamiętaj, aby rozpoczynać odkurzanie od tego miejsca i nabrać nawyku zdejmowania butów, kiedy tylko wchodzisz do domu.

Wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom, Hoover zaprojektował bezprzewodowy odkurzacz H-FREE 500, który dostosowuje się do każdego pomieszczenia i każdych potrzeb. Dzięki wysokości 69 cm można go łatwo przechowywać w dowolnym miejscu, a zestaw akcesoriów będzie niezastąpiony na wszystkich powierzchniach i w zakamarkach domu. H-FREE 500 łączy w sobie kompaktową konstrukcję i wysoką wydajność, aby zrewolucjonizować sposób, w jaki sprzątasz swój dom!

Zobacz także

Newsletter