Domowe dekoracje na halloween

null

Nadchodzi Halloween – noc duchów i czarownic. Jeśli świętujesz ten dzień i nie możesz doczekać się jego wyjątkowej, pełnej potworów, szkieletów i duchów atmosfery, udekoruj swój dom w stylu eko za pomocą zrobionych własnoręcznie ozdób! To doskonała alternatywa, jeśli chcesz cieszyć się klimatem 31 października w świadomy ekologicznie sposób. Inspirację znajdziesz na naszym blogu... Zadbać musisz wyłącznie o to, by nie paść ofiarą halloweenowych psikusów!

Oto kilka naszych pomysłów, które pomogą Ci uczynić swój dom najstraszniejszym i najfajniejszym miejscem w okolicy.

Na drzwi wejściowe...

Narysuj na czarnym kartonie kilka nietoperzy w różnych rozmiarach. Wytnij je, udekoruj wypukłymi oczkami do maskotek i przypnij całe stadko na drzwiach wejściowych. Możesz też powiesić swoje nietoperze na żyłce, a przerażającą girlandę umieścić w dowolnym miejscu!

 

 

 

 

 

Na stół...

Weź kilka słoików (doskonale nadadzą się takie po dżemie) i obklej je gazą w taki sposób, aby materiał wyglądał na pomięty i zniszczony. Narysuj czarnym markerem oczy, usta i dziurki od nosa. W każdym słoiku umieść zapaloną świecę,  wyłączświatło w pomieszczeniu i voilà! Twoje straszne lampiony w kształcie mumii są gotowe!

Do ogrodu...

Co to za Halloween bez lampionów z dyni? Wybierz warzywo w odpowiadającym Ci kształcie i rozmiarze, narysuj na nim mazakiem kontury oczu, nosa i ust, wytnij je, a następnie usuń miąższ. Wytnij okrągły otwór u góry (nie wyrzucaj wyciętej części) i dokładnie oczyść wnętrze dyni. Umieść w lampionie światełka, załóż wyciętą wcześniej górną część i ciesz się swoim strasznym lampionem w ogrodzie lub na balkonie.

Zapomnieliśmy o jednym: z miąższu dyni możesz przyrządzić wiele ciekawych smakołyków! Szeroki wybór potraw, które możesz wyczarować za pomocą naszych produktów, znajdziesz w aplikacji Hoover Wizard. Wyłącznie zdrowe, wyłącznie najlepsze, wyłącznie Hoover!

Zobacz także

Newsletter