Hoover przedstawia Athen Evo

Nowy bezprzewodowy i bezworkowy odkurzacz szczotkowy o mocy do 32,4 V odznaczający się wyjątkową zwrotnością i najwyższą wydajnością. Czas nieprzerwanej pracy wynoszący 120 minut pozwoli Ci odkurzyć cały dom bez potrzeby ładowania akumulatora. Seria obejmuje modele z akumulatorami litowymi, które oferują wysoką wydajność pracy, dużą żywotność i skrócony czas ładowania. Postaw na komfort bezprzewodowych urządzeń.

Obejrzyj wideo

Niezrównana wydajność czyszczenia

Athen Evo gwarantuje najwyższy poziom czystości porównywalny z osiągami przewodowego odkurzacza o mocy 2500 W. Urządzenie usuwa ponad 100% kurzu z podłóg twardych.

Autonomia fino a 120 minuti

Wyjątkowo długi czas pracy

Odkurz cały dom bez ładowania akumulatora — czas pracy Athen Evo wynosi do 120 minut.

Maksymalna zwrotność

Dzięki innowacyjnemu systemowi EASY DRIVING z łatwością wyczyścisz powierzchnie wokół mebli czy innych przeszkód w domu. Specjalna konstrukcja przechylana o 180° pozwala bez wysiłku dotrzeć do najtrudniej dostępnych obszarów — wystarczy jeden obrót nadgarstka.

Odpowiedni do każdej powierzchni

Dzięki napędzanej turboszczotce odkurzacz Athen Evo jest idealnym produktem do czyszczenia wszystkich powierzchni — nawet tych najdelikatniejszych (jak parkiety).

Łatwa obsługa

Seria Athen Evo powstała z myślą o wyjątkowym komforcie i najwyższej elastyczności pracy.

Stan naładowania akumulatora zawsze pod kontrolą

Elegancki i praktyczny wyświetlacz LED pomoże Ci na bieżąco śledzić poziom naładowania akumulatora. Dzięki wyświetlaczowi sprawdzisz także postęp ładowania akumulatora. Migająca lampka zasygnalizuje gotowość Athen Evo do ponownego użycia.

Łatwość czyszczenia

Czyszczenie napędzanej turboszczotki jest szybkie i proste dzięki specjalnemu systemowi zwalniania. Wystarczą dwa proste ruchy, żeby zdjąć szczotkę i ograniczyć kontakt z kurzem. To proste i higieniczne rozwiązanie.

Szybkie i łatwe opróżnianie zbiornika

Odkurzacz Athen Evo jest wyposażony w duży zbiornik, który jest łatwy w zdejmowaniu i opróżnianiu oraz zapobiega jakiemukolwiek kontaktowi z kurzem. Odkurzacz ma także filtr HEPA. Filtr zatrzymuje najdrobniejsze cząstki kurzu, zapewniając optymalną filtrację i odprowadzanie do otoczenia wyłącznie czystego powietrza.

Pionowa pozycja postojowa

Dzięki wygodnej pionowej pozycji postojowej urządzenia Athen Evo są łatwe w przechowywaniu w trakcie odkurzania i po jego zakończeniu.

Lekkie i praktyczne

Odkurzacze Athen Evo są szybkie i praktyczne, pozwalają czyścić nawet największe powierzchnie przy minimalnym nakładzie pracy.

Wydajność i elegancja

Design ultra slim

Wyjątkowo kompaktowa konstrukcja

Specjalna ultrakompaktowa szczotka pozwoli Ci dotrzeć do każdego zakamarka — nawet za łóżkiem czy pod meblami.

Maksymalna przyczepność podczas odkurzania

Konstrukcja kółek oraz specjalna faktura na ich powierzchni gwarantują maksymalną przyczepność do podłoża.

Większa widoczność podczas sprzątania

Szczotka została wyposażona w lampki LED zwiększające widoczność w nawet najciemniejszych zakamarkach (np. pod łóżkiem lub innymi meblami).

Dwa poziomy mocy

Dobierz poziom mocy do swoich potrzeb.

Funkcja Turbo

W przypadku opornego brudu możesz użyć funkcji Turbo. Najwyższy poziom mocy pozwoli Ci zebrać nawet najtrudniejszy do usunięcia brud.