H-PURIFIER

H-PURIFIER

Czyste powietrze w Twoim domu – wolne od wirusów, bakterii, cząstek smogu i alergenów.

H-FREE 500 HYDRO PLUS

H-FREE 500 HYDRO PLUS

Dowiedz się, jak najlepiej korzystać z odkurzacza Hoover H-FREE 500 HYDRO PLUS i dokładnie wyczyść podłogi w zaledwie 4 krokach.

H-FREE 300 HYDRO

H-FREE 300 HYDRO

Odkurzaj i myj podłogę jednocześnie, by oszczędzić czas podczas sprzątania.

H-FREE 500

H-FREE 500

Odkryj bezprzewodowy odkurzacz pasujący do Twojego stylu życia: niewielkie rozmiary o wysokości 69 cm i wysoka wydajność dla Twojego domu.

AXI, WASH THE WAY YOU LIVE

Firma Hoover z dumą prezentuje linię AXI – nowoczesną pralkę i pralko suszarkę z prawdziwie adaptacyjnymi funkcjami.

Rhapsody

Rhapsody

Wydajność na najwyższym poziomie, innowacje technologiczne i elegancki design. Bezprzewodowy odkurzacz Rhapsody jest wyposażony w wyjątkową technologię HSpin-Core Technology, nowy opatentowany system Hoover, który zapewnia bardzo łatwe czyszczenie pojemnika na kurz, dzięki czemu unikniesz kontaktu z pyłem.

Dowiedz się więcej
Odkurzaczen automatyczne

Robo.com3

Nowa generacja odkurzaczy automatycznych Hoover z wyjątkowym rozwiązaniem AAI™ Navigation oraz czujnikiem kurzu Dust Sensor i nowym systemem sterowania wykorzystującym Wi-Fi.

Dowiedz się więcej
Ultra Vortex

Ultra Vortex

Utrzymuj otoczenie w zdrowym i w dobrym stanie dla Twojej rodziny, usuwając alergeny, kurz i roztocza kurzu domowego z Twoich materacy oraz z całej tapicerki domowej.

Dowiedz się więcej
Przetestuj przez 60 dni

Przetestuj przez 60 dni

Kup odkurzacz Hoover i testuj go przez 60 dni. Jeśli produkt nie spełni Twoich oczekiwań - ZWRÓC GO. Promocja obejmuje wybrane sklepy AGD i trwa od 20.11.2020 do 30.12.2021.

Dowiedz się więcej

HOOVER BLOG

THE WAY YOU LIVE

Newsletter