Seria 4A: wzorowa wydajność

Hoover prezentuje nową serię odkurzaczy cylindrycznych zaprojektowanych z myślą o doskonałych rezultatach niezależnie od czyszczonej powierzchni. Dzięki systemowi Intense Silent Power urządzenia z tej serii są jednymi z najcichszych na rynku.

Efektywność energetyczna większa o nawet 50% w porównaniu z modelami o wysokiej mocy*.

*Tylko w przypadku niektórych modeli

Skuteczność odpylania przekraczająca 111% na twardych powierzchniach.

Idealne dla alergików. Powietrze zwracane do otoczenia jest zawsze czyste dzięki filtrowi o sprawności sięgającej 99,98%.

Skuteczność odpylania przekraczająca 91% na dywanach

Wyjątkowo ciche

Wystarczy kilka decybeli, żeby tolerowany poziom dźwięku zamienił się w nieznośny hałas. Opracowany przez Hoover system Intense Silent Power zapewnia wyjątkowo cichą pracę i komfort odkurzania. Idealne połączenie optymalnego przepływu powietrza, innowacyjnych materiałów oraz nowych akcesoriów zapewnia wyjątkowo niski poziom hałasu: 64 dBA*.

 

115 dBA

 

85 dBA

 

65 dBA

 

64 dBA

Bezworkowe odkurzacze cylindryczne

Athos

Athos to doskonałe połączenie wzornictwa i funkcjonalności. Dzięki workowi na kurz o pojemności 5 litrów i zasięgowi działania wynoszącemu 11 metrów odkurzysz cały dom bez przerywania pracy. Urządzenie jest wyjątkowo łatwe w przechowywaniu dzięki technologii Nano Pack™. Cztery kółka samonastawne zapewniają maksymalną zwrotność, a dzięki możliwości przechowywania akcesoriów na odkurzaczu wszystkie niezbędne elementy są zawsze w zasięgu ręki.  Urządzenie jest wyposażone w szczotkę Carpet Optimax zaprojektowaną do głębokiego czyszczenia dywanów.

Telios Plus

Telios Plus to doskonały odkurzacz o kompaktowej budowie i niesamowitej wydajności. Co więcej, dzięki możliwości przechowywania akcesoriów na odkurzaczu wszystkie niezbędne narzędzia są zawsze w zasięgu ręki. Urządzenie jest wyposażone w szczotkę Carpet Optimax zaprojektowaną do głębokiego czyszczenia dywanów.

Workowe odkurzacze cylindryczne

Xarion Pro

Dzięki wyjątkowemu systemowi multicyklonowemu Hoover Airvolution™ odkurzacz Xarion Pro pozwoli Ci szybciej uporać się z codziennym sprzątaniem. Specjalny system oddzielania chroni filtr przed zapchaniem, zapobiegając spadkom wydajności i gwarantując szybkie oraz dokładne odkurzanie za każdym razem. Urządzenie jest wyposażone w szczotkę Carpet Optimax zaprojektowaną do głębokiego czyszczenia dywanów.

Reactiv

Reactiv to gwarancja najwyższej wydajności dzięki bezworkowej technologii cyklonowej. Odkurzacz został stworzony z myślą o wysokiej wydajności oddzielania kurzu i oferuje dużą moc odpylania oraz małą częstotliwość konserwacji. Dzięki szczotce zintegrowanej z uchwytem odkurzacz Reactiv nadaje się do czyszczenia wszystkich powierzchni, nawet tych najdelikatniejszych. Urządzenie jest wyposażone w szczotkę Carpet Optimax zaprojektowaną do głębokiego czyszczenia dywanów.