Dynamic Extreme

Dynamic Extreme to pralka oferująca tylko to, co najlepsze — niedościgniona pod względem cichej pracy, nowoczesnego wzornictwa, oszczędności i niezawodności. Nowoczesne linie konstrukcji sprawiają, że to eleganckie urządzenie komponuje się z każdym otoczeniem. Zastosowane materiały i elementy (na przykład wyświetlacz LCD i przyciemniona szyba) odznaczają się najwyższą jakością.

Obejrzyj wideo
Un silenzio perfetto

Idealna cisza

Dzięki rozwiązaniu Perfect Silent Inverter pralka Hoover Dynamic Extreme gwarantuje niezrównane tłumienie hałasu i drgań na każdym etapie prania, jak również największą oszczędność energii.

Rekordowa wydajność

Rekordowa wydajność

  • Klasa energetyczna: A+++, –50%
  • Oszczędzaj 50%
  • Nieskazitelna czystość
  • Zużycie ograniczone do minimum
  • Niedościgniona pod względem niskiego poziomu hałasu

 

 

Gwarantowana sprawność

Gwarantowana sprawność

Hoover oferuje 10 lat gwarancji na swoje silniki Perfect Silent Inverter, ponieważ są one nie tylko innowacyjne, lecz również niezawodne.

Bądź w kontakcie ze swoim domem

Bądź w kontakcie ze swoim domem

Dzięki aplikacji Wizard zawsze masz dostęp do swojego urządzenia przez Wi-Fi. Technologia One Fi pozwoli Ci znaleźć rozwiązanie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb i zapewni kontrolę nad urządzeniem przez cały czas.

Delikatna dla tkanin

Delikatna dla tkanin

Pralka Dynamic Extreme pozwala na upranie pełnego bębna tkanin w różnych typach i kolorach, gwarantując doskonałe rezultaty nawet przy szybkich cyklach prania i niskich temperaturach.  

 

Maksymalna precyzja podczas prania

Maksymalna precyzja podczas prania

Zaawansowana funkcja Kilo Mode waży wsad i z laboratoryjną precyzją dostosowuje ilość wody, pobór energii oraz czas prania.

Spokój ducha

Spokój ducha

Acqua Stop to system ochronny, który zapobiega zalaniu, zapewniając Ci całkowity spokój ducha. W razie jakichkolwiek wycieków lub uszkodzeń przewodu doprowadzającego system uchroni Twoje pranie oraz Twój dom.